خدمات google ads

گوگل ادز که پیش‌تر با نام گوگل ادوردز (Google AdWords) شناخته می‌شد، یک پلتفرم تبلیغات آنلاین است که توسط گوگل توسعه داده شده است.
این سرویس شامل تبلیغات در محتوای ویدیویی، تبلیغات در لیست‌ محصولات و نمایش وب‌سایت مشتریان در لیست نتایج حاصل از جستجوی کلمات کلیدی موردنظر آن‌هاست.
کارشناسان ادمود می‌توانند مشتریان را در استفاده از این سرویس قدرتمند تبلیغاتی، یاری کنند و کمپین‌های آنان را در گوگل ادز اجرا کنند.

ویژگی‌های استفاده از خدمات google ads ادمود

cooperation

هوشمندی

cooperation

هدفمندی

network

فراگیری

connection

تاثیرگذاری

پیش به سوی تبلیغات google adwords

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

امکانات تبلیغات گوگل

رده اول گوگل

نرخ بازدهی بالا

آماردهی مرتب

هزینه فقط برای کلیک

بسیار سریع

استفاده از دانش متخصصان

ارائه اکانت اختصاصی به هر فرد

دپارتمان ویژه

در مورد تبلیغات گوگل بیشتر مطالعه کنید

camscanner

دلایل کاهش رتبه در الکسا

q

بک لینک چیست؟

camscanner

چرا باید در گوگل تبلیغ کرد؟

qqq

گوگل وبمستر چیست